Reklama
Reklama

Wjechał autem na chodnik, miał 3 promile

24-latek z Hrubieszowa został zatrzymany przez policjantów, foto: archiwum 24-latek z Hrubieszowa został zatrzymany przez policjantów, foto: archiwum

3 promile miał kierowca fiata, który wjechał na chodnik. 24-letni mieszkaniec Hrubieszowa został zatrzymany przez policjantów. Teraz odpowie przed sądem.

Jak informuje policja, po północy patrol hrubieszowskiej policji zauważył na jednej z miejscowych ulic samochód marki Fiat Punto, który najechał na chodnik,a następnie na widok radiowozu zjechał na lewą stronę jezdni i zatrzymał się przy jednej z posesji. Policjanci zatrzymali kierującego do kontroli drogowej i poprosili o okazanie dokumentów. Kierowca oświadczył, że nie posiada przy sobie prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego auta. Podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli od kierowcy silną woń alkoholu. Po zbadaniu stanu trzeźwości kierowcy okazało się, że jest nietrzeźwy i ma 3 promile alkoholu w organizmie.

24-latek z Hrubieszowa został zatrzymany przez policjantów. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us