Reklama

Przyczepa ze zwierzętami wywróciła się na jezdnię

Żadne ze zwierząt nie ucierpiało, foto: Policja Żadne ze zwierząt nie ucierpiało, foto: Policja

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 5.00 w miejscowości Teratyn (pow. hrubieszowski) na drodze wojewódzkiej W – 844. W transporcie przewożono łącznie 51-sztuk bydła. Po wywróceniu przyczepy 8 zwierząt uciekło na pobliskie pola. Dzięki współpracy pracujących na miejscu służb ratunkowych oraz okolicznych mieszkańców udało się złapać wszystkie zwierzęta.

Jak ustalili na miejscu policjanci, 23 -letni mieszkaniec województwa podlaskiego kierując ciężarową scanią z przyczepą z bydłem na łuku jezdni wypadł z drogi. Przyczepa ze zwierzętami wywróciła się. W transporcie znajdowało się łącznie 51 sztuk bydła. W wyniku uderzenia zamek w przyczepie się otworzył i 8 sztuk zwierząt uciekło w kierunku pobliskich pól.

Przy pomocy strażaków, strażaków ochotników z Teratyna oraz pomocy okolicznych mieszkańców wyłapano wszystkie zwierzęta. Żadne ze zwierząt nie ucierpiało. Teraz trafią do gospodarza z terenu gminy Dołhobyczów, który zajmuje się ich hodowlą.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us