Reklama

Pijany kurier wiózł mikołajkowe paczki

Policjanci ustalili, że kierowca to pracownik firmy kurierskiej, który śpieszył się z dostarczeniem mikołajkowych przesyłek, foto: archiwum, Policjanci ustalili, że kierowca to pracownik firmy kurierskiej, który śpieszył się z dostarczeniem mikołajkowych przesyłek, foto: archiwum,

Prawie promil alkoholu miał w organizmie 51-letni kurier rozwożący paczki w powiecie hrubieszowskim. Policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali jego pojazd, bo przekroczył dozwoloną prędkość.

Wczoraj po godzinie 16:00 policjanci hrubieszowskiej drogówki zauważyli w miejscowości Witków kierującego samochodem osobowym marki Rover, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Stróże prawa zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Okazało się, że kierujący - 51-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów - miał prawie promil alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalili, że kierowca to pracownik firmy kurierskiej, który śpieszył się z dostarczeniem mikołajkowych przesyłek. Niestety z uwagi na swój stan nie mógł kontynuować dalszej jazdy. Teraz 51-latek odpowie przed Sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us