Nieszczęśliwy wypadek. Padło 7 krów porażanych prądem

Doszło do zerwania przewodów i zwarcia w instalacji, foto: Policja Doszło do zerwania przewodów i zwarcia w instalacji, foto: Policja

Policjanci wyjaśniają okoliczności nietypowego zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek w jednym z gospodarstw w powiecie tomaszowskim. W wyniku nieszczęśliwego wypadku padło 7 krów porażonych prądem. Wartość strat wyceniono na ponad 50 tys. zł.

Wczoraj około godziny 13:00 dyżurny tomaszowskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z gospodarstw rolnych doszło do zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego.

Jak ustalili policjanci, 53-letni kierowca ciężarówki przyjechał do gospodarstwa po zboże. Po załadunku towaru wjechał na wagę i chciał wycofać ale w trakcie manewru najechał na słup trakcji elektrycznej i złamał go. Doszło do zerwania przewodów i zwarcia w instalacji.

Jak się okazało, w wyniku tego zdarzenia, w sąsiadującej obok oborze w wyniku porażenia prądem padło 7 krów. Wartość strat wstępnie wyceniono na ponad 50 tys. złotych. Policjanci będą teraz wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us