Reklama

Zderzenie trzech volkswagenów w Koloni Sokołówce

Policjanci ustalili, że 61-latek z Biłgoraja kierując VW Passatem na łuku zaśnieżonej jezdni stracił panowanie nad pojazdem, foto: Policja Policjanci ustalili, że 61-latek z Biłgoraja kierując VW Passatem na łuku zaśnieżonej jezdni stracił panowanie nad pojazdem, foto: Policja

Trzy samochody osobowe zderzyły się w niedzielę w Koloni Sokołówce w powiecie biłgorajskim. Jak informuje policja, w wyniku zderzenia w szpitalu pozostaje z obrażeniami ciała 56-letnia pasażerka jednego z pojazdów.

Do wypadku doszło około godziny 18:30. 

Policjanci ustalili, że 61-latek z Biłgoraja kierując VW Passatem na łuku zaśnieżonej jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym VW Polo prowadzonym przez 25-latkę z Biłgoraja a następnie za jadącym za nią VW Passatem kierowanym przez 23 latka z gminy Goraj.

W wyniku zdarzenia do szpitala została przewieziona kierująca VW Polo, 61 latek z VW Passata i jego 56 letnia pasażerka. W szpitalu pozostała z obrażeniami ciała 56 latka.

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności wypadku. 

Apelujemy do kierowców o rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us