Reklama

Reklama

Zaatakował współpasażera nożem, został zatrzymany

Policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili w areszcie, foto: Policja Policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili w areszcie, foto: Policja

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 50-latka, który podczas jazdy kursowym autokarem na trasie Kolomyja-Poznań zaatakował jednego z pasażerów nożem. Miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w piątek w miejscowości Tarnawatka Tartak.

Wracający do domu po służbie policjant z tomaszowskiej komendy zauważył wybiegającego na ulicę mężczyznę, który wzywał pomocy. Miał zakrwawioną rękę. Obcokrajowiec zaczął chaotycznie tłumaczyć co się stało.

Jak ustalili policjanci jeden z mężczyzn podróżujący autokarem w pewnym momencie zerwał się z siedzenia i zaatakował innego pasażera nożem. Na szczęście napastnik został szybko obezwładniony. Podczas próby obezwładniania obrażenia odniosły jeszcze dwie osoby. Na szczęście żadnej z pokrzywdzonych osób nie grozi niebezpieczeństwo utraty życia.

50-latek podróżował sam. Tłumaczył się, że nie wie dlaczego to zrobił, był nietrzeźwy. Policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili w areszcie. Zostały również przeprowadzone oględziny miejsca zdarzenia i przesłuchani świadkowie znajdujący się w autokarze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us