Reklama

Przywłaszczyli Mercedesa

Jeden z mężczyzn pożyczył lawetę od znajomego, po czym wywiózł mercedesa na skład złomu w powiecie zamojskim, foto: Policja Jeden z mężczyzn pożyczył lawetę od znajomego, po czym wywiózł mercedesa na skład złomu w powiecie zamojskim, foto: Policja

Za przywłaszczenie dostawczego mercedesa odpowie 52-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego i 29-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego. Kradzież zgłosił obywatel Ukrainy, który po stłuczce zostawił uszkodzony pojazd na jednej z posesji znajdującej się w gm. Tomaszów Lubelski.

Jak informuje policja, 22 listopada do komendy zgłosił się ob. Ukrainy, który oświadczył, że z posesji znajdującej się w gm. Tomaszów Lubelski został skradziony mu pojazd. Uszkodzone auto zostawił tam po tym, jak miał kolizję. Samochód stał zaparkowany na podwórku prywatnej posesji przy drodze krajowej nr 17. Kiedy Ukrainiec przyjechał zabrać mercedesa okazało się, że pojazd zniknął a właściciel posesji twierdził, że nie wie co się z nim stało. Wartość utraconego auta wyceniono na 9 tys. zł.

Dzięki pracy tomaszowskich kryminalnych samochód został odzyskany. Policjanci zabezpieczyli monitoring, który znajdował się w pobliżu miejsca zdarzenia. Okazało się, że jest na nim nagrane jak sprawca wiezie lawetą skradzionego mercedesa. Złodziejem okazał się właściciel posesji, na której był zaparkowany pojazd. Policjanci ustalili, że sprzedał on samochód 29-letniemu znajomemu. Młodszy z mężczyzn pożyczył lawetę od znajomego, po czym wywiózł pojazd na skład złomu w powiecie zamojskim.

Policjanci zabezpieczyli skradzione mienie. Obaj mężczyźni byli już wcześniej karani. Wczoraj usłyszeli zarzut i teraz Sąd zdecyduje o ich dalszym losie. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us