Reklama

Hrubieszów: Potrącenie na przejściu dla pieszych

Do potrącenia doszło na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego – Mickiewicza – Ludna, foto: Policja Do potrącenia doszło na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego – Mickiewicza – Ludna, foto: Policja

23-latka kierująca volkswagenem potrąciła pieszego, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 17:00 w centrum Hrubieszowa.

Policjanci informują, że 23-letnia mieszkanka gminy Chełm kierując volkswagenem potrąciła mężczyznę, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego – Mickiewicza – Ludna. Z uwagi na trwające tam prace remontowe, sygnalizacja świetlna znajdująca się w tym miejscu była wyłączona. Poszkodowany pieszy to 61-letni hrubieszowianin, który został przewieziony do szpitala, gdzie otrzymał niezbędną pomoc medyczną.

23-letnia kierująca volkswagenem była trzeźwa. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

1 komentarz

  • logiczne
    logiczne środa, 29 listopad 2017 18:46 Link do komentarza

    jakby nie bylo remontu to by nie było wypadku

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us