Reklama

Mircze: Volkswagen najechał na audi. Dwie osoby trafiły do szpitala

Kierowca nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył audi, foto: Policja Kierowca nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył audi, foto: Policja

37-letni kierowca vw transportera nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył audi. Do wypadku doszło dzisiaj rano w miejscowości Mircze w powiecie hrubieszowskim. Kierowca i pasażerka audi trafili do szpitala.

Wypadek wydarzył się po godzinie 8:00.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 43-letni kierowca audi zatrzymał się przed posesją w celu zabrania pasażerki. Za nim poruszał się pojazd marki vw transporter, którego 37-letni kierowca nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył audi.

Kierowca audi i 50-letnia pasażerka tego pojazdu trafili do szpitala.

Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali 37-letniemu kierowcy vw prawo jazdy za pokwitowaniem. Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us