Potrącenie rowerzystki w Werbkowicach. Kobieta wiozła dziecko na bagażniku

Kierowca forda zaczepił bokiem o wyprzedany rower, foto: Policja Kierowca forda zaczepił bokiem o wyprzedany rower, foto: Policja

58-letni kierowca forda zaczepił wyprzedzany rower, którym poruszała się kobieta z dzieckiem. 43-letnia rowerzystka oraz 8-letnie dziecko upadli na jezdnię. Z urazami głowy trafili do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 15.00 w Werbkowicach. 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 58-letni mieszkaniec Werbkowic kierując samochodem osobowym marki Ford Transit jadąc w kierunku miejscowości Konopne, nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania. Nie zachował należytego odstępu od wyprzedzanego jednośladu, którym poruszała się kobieta z dzieckiem. Kierowca forda zaczepił bokiem o wyprzedany rower doprowadzając do jego przewrócenia.

43-letnia kierująca jednośladem oraz 8-letnie dziecko, które było przewożone na tylnym bagażniku z urazami głowy trafili do szpitala.

58-letni kierowca forda był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us