Szczebrzeszyn: Wypadek z udziałem motocyklisty

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem w Szczebrzeszynie, fot. Szymon Łyciuk (zdjęcie poglądowe) Do zdarzenia doszło w piątek przed południem w Szczebrzeszynie, fot. Szymon Łyciuk (zdjęcie poglądowe)

26-letni motocyklista na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem, motocykl przewrócił się i uderzył w samochód. Motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem na drodze krajowej nr 74 w Szczebrzeszynie, na terenie tzw. „Przedmieścia Szperówka”.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący motocyklem w kierunku Szczebrzeszyna, 26-letni mieszkaniec tej miejscowości na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Motocykl przewrócił się i wraz z kierującym przesunął się na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w jadącego w przeciwnym kierunku volkswagena. Kierowcą volkswagena był 31-letni mieszkaniec gminy Radecznica. Motocyklista z obrażeniami ciała, karetką pogotowia został przewieziony do szpitala - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej policji.

Kierowcy byli trzeźwi. Jak informują policjanci, najprawdopodobniej do zdarzenia doszło, ponieważ motocyklista jechał zbyt szybko, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us