Reklama
Reklama

Krasnystaw: Ostatnie pożegnanie tragicznie zmarłej policjantki

St. sierż. Magda Dolebska była policjantką Wydziału Ruchu Drogowego Krasnostawskiej Komendy, foto: Policja St. sierż. Magda Dolebska była policjantką Wydziału Ruchu Drogowego Krasnostawskiej Komendy, foto: Policja

Ostatnie pożegnanie st. sierż. Magdaleny Dolebskiej odbędzie się w sobotę w kościele pw. M.B.P. w Krasnymstawie. Pogrzeb odbędzie się na miejscowym cmentarzu parafialnym. Policjantka zginęła tragicznie w środę podczas pełnienia służby.

St. sierż. Magda Dolebska była policjantką Wydziału Ruchu Drogowego Krasnostawskiej Komendy. W Policji służyła od pięciu lat.

- Wielokrotnie nagradzana była za sumienność, zaangażowanie i aktywność. Organizowała i uczestniczyła w spotkaniach z mieszkańcami naszego powiatu mówiąc o bezpieczeństwie na drodze. Szczególnie angażowała się w edukowanie dzieci i młodzieży. St. sierż. Magdalena Dolebska do końca wypełniała rotę ślubowania policjanta, strzegąc bezpieczeństwa Państwa i obywateli, nawet z narażeniem życia. Zapamiętamy ja jako wspaniałą koleżankę i serdeczną przyjaciółkę. Dla wszystkich była ciepła, miła i życzliwa - napisali jej koledze z krasnostawskiej komendy. 

Przypomnijmy, do tragicznego wypadku doszło 18 października w Łopienniku Nadrzecznym. W tył oznakowanego radiowozu, który zabezpieczał kolizję drogową, wjechał renault. Dwoje funkcjonariuszy z poważnymi obrażeniami zostało przewiezionych do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować 32-letniej policjantki.

1 komentarz

 • fidelio
  fidelio sobota, 21 październik 2017 00:45 Link do komentarza

  Kiedyś ta pani zatrzymała mnie do kontroli w Siennicy Nadolnej.
  Mimo mandatu i punktów (75 na 50),zapamiętałem ją jako b.miłą
  i pozytywną osobę. Taka młoda dziewczyna... Naprawdę bardzo mi przykro...
  Spoczywaj w pokoju.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us