Reklama

Tragiczny wypadek, zginęła policjantka na służbie

Policjanci wykonywali czynności w związku z zaistniałą kolizją na krajowej 17-tce foto: archiwum Policjanci wykonywali czynności w związku z zaistniałą kolizją na krajowej 17-tce foto: archiwum

32-letnia policjantka krasnostawskiej komendy zginęła w wypadku, do którego doszło dzisiaj przed południem w Łopienniku Nadrzecznym. W tył oznakowanego radiowozu, który zabezpieczał kolizję drogową, wjechał renault. Dwoje funkcjonariuszy z poważnymi obrażeniami zostało przewiezionych do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować 32-latki.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 11:00.

- Policjanci wykonywali czynności w związku z zaistniałym wcześniej na krajowej 17-tce zdarzeniem drogowym. Oznakowany radiowóz miał włączone światła - błyskowe i mijania. W pewnym momencie w tył pojazdu uderzyło osobowe renault. Siła uderzenia była tak duża, że policyjne auto obróciło się i zatrzymało na przeciwnym pasie. Tam doszło jeszcze do zderzenia z oplem zafirą - czytamy w policyjnym komunikacie. 

W wyniku wypadku dwoje policjantów zabranych zostało do szpitala. Niestety obrażenia 32-letniej funkcjonariuszki okazały się bardzo rozlegle. Pomimo reanimacji nie udało się jej uratować. 

37-letni policjant przebywa w szpitalu. Jego stan jest ciężki, ale stabilny.

Kierujący renault był trzeźwy. Wszystkie czynności na miejscu zdarzenia wykonywane są pod nadzorem prokuratury.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us