Reklama
Reklama

Lipsko: Motocyklista wypadł z drogi

22-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę ochronną, foto: Policja 22-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę ochronną, foto: Policja

22-latek najprawdopodobniej jechał za szybko. Na prostym odcinku drogi najechał na krawężnik, wjechał na chodnik i uderzył w bariery ochronne. Karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Wypadek wydarzył się we wtorek przed południem w Lipsku.

- Jadący motocyklem marki Kawasaki, od strony Krasnobrodu w kierunku Zamościa, drogą wojewódzką nr 849 22-letni mieszkaniec gminy Łabunie doprowadził do przewrócenia pojazdu. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną wypadku była zbyt szybka jazda motocyklisty, niedostosowana do panujących na drodze warunków. Najprawdopodobniej kierujący motocyklem najechał na krawężnik, wjechał na chodnik i uderzył w bariery ochronne -informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji.

22-latek trafił do szpitala. W szpitalu odzyskał przytomność.

Jak informuje policja, od kierującego pobrano krew do badań, które wykażą czy w czasie wypadku był trzeźwy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us