Reklama

Zamaskowany sprawca napadł na 22-latkę, miał broń

Sprawca został zatrzymany jeszcze tej samej nocy, foto: Policja Sprawca został zatrzymany jeszcze tej samej nocy, foto: Policja

Zamaskowany mężczyzna w sobotnią noc wtargnął do mieszkania 22-letniej mieszkanki gminy Szczebrzeszyn. Groził kobiecie, że użyje broni. Uciekł po szarpaninie z będącym w mieszkaniu znajomym 22-latki.

Do zdarzenia doszło w sobotę w jednej z miejscowości gminy Szczebrzeszyn.

- Dyżurny zamojskiej Policji tuż przed godziną 22:30 z centrum powiadamiania ratunkowego otrzymał informację, że do mieszkania zgłaszającej kilka minut temu przyszedł mężczyzna w kominiarce na głowie i groził jej przedmiotem przypominającym broń. W mieszkaniu był również znajomy 22-latki. Między mężczyznami doszło do szarpaniny, w czasie której znajomy kobiety zdjął kominiarkę z głowy napastnika. Napastnik wówczas uciekł - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji.

Sprawca jeszcze tej samej nocy został zatrzymany. W czasie zdarzenia był nietrzeźwy. W mieszkaniu 27-latka mundurowi ujawnili i zabezpieczyli łuski oraz nabój hukowy, a także odnaleźli i zabezpieczyli pistolet, którym straszył kobietę. Okazało się, że jest to pistolet gazowy.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut kierowania gróźb pod adresem 22-latki. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us