Reklama

Tragiczny wypadek w Suchowoli. Zginął pieszy

Kierujący BMW 18-letni mieszkaniec gminy Adamów potrącił idącego jezdnią pieszego, foto: Policja Kierujący BMW 18-letni mieszkaniec gminy Adamów potrącił idącego jezdnią pieszego, foto: Policja

Tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się w niedzielę (15.10) w Suchowoli. BMW wjechało w 56-letniego mężczyznę. Pieszy zmarł w szpitalu kilka godzin po zdarzeniu.

Wypadek wydarzył się ok. godziny 18:30 w terenie zabudowanym. Kierujący BMW 18-letni mieszkaniec gminy Adamów potrącił idącego jezdnią pieszego.

- Do potrącenia doszło na nieoświetlonym odcinku drogi. W tym miejscu nie było również chodnika. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pieszy 56-letni mieszkaniec gminy Adamów, szedł prawą stroną jezdni - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej policji. - Zarówno pasażerowie auta, jak i kierujący bezpośrednio po zdarzeniu udzielili poszkodowanemu pomocy przedmedycznej i wezwali pomoc. Przybyła ma miejsce załoga karetki pogotowia zabrała pieszego do szpitala - dodaje.

Niestety lekarzom nie udało się uratować mężczyzny. Kilka godzin po zdarzeniu pieszy zmarł.

Kierowca bmw był trzeźwy. Policja pracuje nad ustaleniem wszystkich okoliczności zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us