Reklama
Reklama

Kto widział Annę Czarniecką?

Zaginiona Anna Czarniecka, foto: Policja Zaginiona Anna Czarniecka, foto: Policja

Krasnostawscy policjanci poszukują zaginionej 62-letniej Anny Czarnieckiej. Kobieta w nocy 24 września wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja apeluje o pomoc do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej.

Jak informuje policja, Anna Czarniecka - mieszkanka Krasnegostawu - w nocy 24 września pomiędzy godz. 3:00-5:00 wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie wróciła. Nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi.

Rysopis zaginionej: wzrost 164cm, waga około 50 kg, sylwetka szczupła, włosy ciemne do ramion, twarz trójkątna, oczy niebieskie, posiada bliznę na prawym policzku. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemne spodnie, czarną chustkę, buty na płaskim obcasie koloru czarnego. Miała ze sobą czarną torebkę.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 997/112.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us