Reklama

Hrubieszów: Bus wylądował w przydomowym ogródku

18-letni kierowca forda nie dostosował prędkości do warunków drogowych, foto: Policja 18-letni kierowca forda nie dostosował prędkości do warunków drogowych, foto: Policja

18-letni kierowca forda na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez przyległy do jezdni chodni i wylądował w przydomowym ogródku. Do zdarzenia doszło przy ulicy Kilińskiego w Hrubieszowie.

Jak informują policjanci, 18-letni mieszkaniec gminy Trzeszczany kierując pojazdem marki Ford na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez chodnik i łamiąc ogrodzenie jednej z posesji mieszkalnych zatrzymał się w przydomowym ogródku.

- Kierowca jechał prawym pasem ruchu na jezdni jednokierunkowej w kierunku ulicy Ciesielczuka. Gdy dojeżdżał do łuku drogi zaczął hamować. Jednak pojazd na śliskiej i mokrej nawierzchni wpadł w poślizg, a kierowca stracił panowanie nad autem - relacjonują policjanci.

Uszkodzony został chodnik, ogrodzenie oraz ogródek.

W związku z tym, że kierujący nie dostosował prędkości do warunków ruchu i spowodował swoim zachowaniem realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Teraz 18-latek odpowie przed Sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us