Reklama
Reklama

Pijany Ukrainiec tamował ruch

Okazało się, że 48-letni obywatel Ukrainy ma 2 promile alkoholu w organizmie, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Okazało się, że 48-letni obywatel Ukrainy ma 2 promile alkoholu w organizmie, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

Za tamowanie i utrudnianie ruchu odpowie 48-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna chodził po jezdni zmuszając kierujących do gwałtownego hamowania. Miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 11:00 w miejscowości Dołhobyczów.

Jak informują policjanci, pieszy spacerował po jezdni i wchodził bezpośrednio przed nadjeżdżające pojazdy zmuszając kierujących do gwałtownego hamowania. Po zbadaniu przez funkcjonariuszy jego stanu trzeźwości, okazało się, że 48-letni obywatel Ukrainy jest nietrzeźwy, ma 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna odpowie przed Sądem. Według przepisów Kodeksu Wykroczeń kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu, podlega karze grzywny albo karze nagany.

1 komentarz

  • hahaha
    hahaha piątek, 22 wrzesień 2017 12:53 Link do komentarza

    Pewnie myślał, że jest jeszcze u siebie :) :) :)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us