Reklama

Uprawiał pomidory i ... konopie

foto: Policja foto: Policja
28-latek z gminy Susiec posiadał ponad 30 gramów marihuany. Okazało się, że w tunelu ogrodowym na swojej posesji, gdzie rosły pomidory uprawiał również konopie. Tam tomaszowscy kryminalnymi wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Chłopiatynie ujawnili i zabezpieczyli nielegalne rośliny mierzące ponad 2 metry wysokości.

- Tomaszowscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Chłopiatynie ustalili, że 28-letni mieszkaniec gminy Susiec może posiadać plantację konopi. Wspólnie z tomaszowskimi kryminalnymi udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny, gdzie ujawnili i zabezpieczyli ponad 30 gramów marihuany, którą sam suszył w garażu. Podczas przeszukania posesji, dodatkowo w tunelu ogrodowym, gdzie rosły pomidory ujawnili krzaki konopi innych niż włókniste. Rośliny były w różnej fazie wzrostu, miały nawet do ponad 2 metry wysokości. - informuje Monika Ryczek z tomaszowskiej policji.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających i uprawy konopi innych niż włókniste.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us