Reklama

Siekierą zabił brata i próbował zabić ojca. 33-latek został aresztowany

foto: Policja foto: Policja
Sąd aresztował 33-letniego Bartłomieja B. spod Biłgoraja, który podejrzany jest o zabicie brata. Według ustaleń policji, zadał mu kilka ciosów siekierą w głowę. Bardzo poważnie ranił też swojego ojca.

Do tragedii doszło w domu jednorodzinnym w miejscowości Zagumnie w gm. Biłgoraj. W środowy poranek po godzinie 5:00, policjanci zostali powiadomieni przez załogę karetki pogotowia, że 65-latek mógł doznać obrażeń wskutek pobicia. Mężczyzna trafił do szpitala.

- W toku dalszych czynności w jednym z pomieszczeń ujawnione zostały zwłoki 45 latka. Obrażenia mężczyzn wskazywały na to, że zdarzenie miało charakter kryminalny. Po około godzinie od zgłoszenia policjanci na terenie Biłgoraja zatrzymali potencjalnego sprawcę. 33 – latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Został osadzony w policyjnym areszcie - informuje Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Dzisiaj 33 – latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju z wnioskiem o areszt. Usłyszał zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us