Zakręcie: Zderzenie czterech aut

foto: Policja foto: Policja
Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło wczoraj przed godziną 10 w miejscowości Zakręcie, pod Krasnymstawem. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy osobowe i jeden dostawczy.

- Jak ustalili policjanci, kierująca samochodem marki Toyota poruszająca się w kierunku Lublina zatrzymała się z zamiarem skrętu w lewo. Za tym pojazdem zatrzymały się kolejno samochody marki Mazda i Volkswagen. Za nimi jechał 65-letni kierujący samochodem marki Ford, który nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego najechał na tył Volkswagena. Ten siłą uderzenia przemieścił się do przodu uderzając w Mazdę a Mazda w Toyotę. - relacjonuje Anna Chuszcza z krasnostawskiej policji.

Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń, wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Na kierującego Fordem policjanci nałożyli mandat karny w wysokości 1500 złotych za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mężczyzna "zarobił" również 10 punktów karnych.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us