ZLT: „Bóg mordu” Wyróżniony

fot. Bartek Warzecha, fot. Bartek Warzecha,
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprezentuje dziś w Zamościu spektakl "Bóg mordu". To przedostatni teatr w programie 47. Zamojskiego Lata Teatralnego.

"Teatr nerwów, ponieważ to właśnie one rządzą bohaterami. Konwenanse w jakich zostali wychowani powodują, że teoretycznie wiedzą, jak mają się zachować, również w niezręcznej sytuacji. Jednak impulsy są silniejsze i wszyscy tego dnia tracą cierpliwość, a na jaw wychodzi mroczna część ludzkiej natury. Przyczyną całego zamieszania jest bójka dwóch chłopców, która staje się pretekstem do spotkania rodziców pragnących kulturalnie rozwiązać konflikt. Kulturalnie jest na początku, ale nawet wtedy widać więcej pozorów niż uprzejmości." - czytamy w opisie spektaklu.

Widowisko już dzisiaj (6.07) na scenie Zamojskiego Domu Kultury. Wstęp jest biletowany. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us