Reklama
Reklama

Kobiety mają głos - konkurs fotograficzny Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany
Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym "Kobiety mają głos". Zgłaszane prace mają oscylować wokół kobiet i ich indywidualności. Konkurs organizuje Stowarzyszenia Lokalnie i Globalnie. Portal ezamosc.pl patronuje mu medialnie.

Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz pozostałych miłośników fotografii. Prace zostaną podzielone na dwie kategorie: "uczniowie" i kategoria "open", będą oceniane oddzielnie.

Każdy z autorów może nadesłać do 3 fotografii lub tryptyk plus 2 fotografie. Technika wykonania prac jest dowolna. Prace muszą oscylować wokół kobiet i ich indywidualności tj.:
- ukazanych w codzienności życia, pracy, np. kobieta mechanik, strażak itp.,
- fotografie stereotypy np. kolaż wyglądu kobiet – chłopczyca, alternatywny wygląd i „zwykła”,
- z atrybutem określającym tożsamość kobiety lub w kontekście ich relacji z mężczyznami w sferze prywatnej, publicznej,
- reportaż z parad równości, strajk kobiet, młodzieżowy strajk klimatyczny i inne (preferowane będą zdjęcia z działań lokalnych – województwo lubelskie).

Prace należy nadsyłać do 15 grudnia 2021 r, pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zdjęcia muszą być w formacie JPG (2000 do 2500 pikseli dłuższy bok i wielkość pliku do 5 MB), w formie załączników do maila. W tytule wiadomości należy podać „konkurs fotograficzny, imię i nazwisko, kategoria konkursowa”.

Do zdjęć należy załączyć formularz zgłoszeniowy.

Organizator przewiduje następujące nagrody w obu kategoriach: za zajęcie I miejsca – voucher 300 zł; za II miejsce voucher 200 zł ;za zajęcie III voucher 100 zł na sprzęt fotograficzny. Komisja konkursowa może przyznać dowolną ilość wyróżnień w konkursie. Uroczyste rozdanie nagród, oraz wystawa najlepszych i wyróżnionych zaplanowana jest na styczeń 2022.

Regulamin Konkursu

Formularz zgłoszeniowy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us