Reklama

Warsztat dla dzieci - Smaki Azji

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojski Dom Kultury już trzeci raz zaprasza młodszych i starszych do odbycia wspólnej podróży, która ma zaprowadzić uczestników, aż za horyzont wyobraźni.

Już 7 kwietnia o godzinie 16.00 wyruszy pierwsza wycieczka dla dzieci w wieku 5+.

Wycieczka nie byle jaka, bo aż do Azji. Podczas spotkania na platformie zoom, dzieci będą poznawać kontynent od strony kulinarnej, wykonają mandale, pobawią się gliną.

Podczas wędrowania – na razie w przestrzeni wirtualnej – będzie można posłuchać opowieści podróżników, wykonać indiańskie ozdoby, zagłębić się w świat fantastyki, wziąć udział w zajęciach teatralnych i warsztatach podróżnika.

Warsztat Smaki Azji poprowadzi Agata Korcz-Rozłowska. Trenerka Inteligencji Emocjonalnej, kreatywna dusza, która nie umie się nudzić. Autorka gier miejskich, (w tym interaktywnej gry terenowej: "Zamojski Poszukiwacz Przygód"), bajek edukacyjnych, scenariuszy warsztatów i szkoleń.

Zajęcia są bezpłatne, obowiązują zapisy: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel./sms: 577 868 486.

Bilety lotnicze do Azji i innych "odwiedzanych” miejsc dofinansował Urząd Miasta Zamość. Projekt Za horyzont wyobraźni realizowany jest w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2021 rok.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us