Reklama
Reklama

"Zamość nocą" - wystawa fotografii Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojska Grupa Fotograficzna zaprasza na kolejną zbiorową wystawę. Tym razem jej tematem jest miasto Zamość, które w tym roku obchodzi 440 rocznicę nadania praw miejskich.

"Nazywany Perłą Renesansu, Miastem Arkad, Twierdzą Otwartą i Miastem Idealnym, urzeka pięknem i kolorami nie tylko w dzień, także nocą. Pięknie jest przejść się po magicznie oświetlonym mieście, gdzie szara, ciemna rzeczywistość nabiera wielu barw. Wystawa zbiorowa ZGF GT „Zamość nocą” to nie tylko zdjęcia architektury miasta, to także próba pokazania tego jak wieczorami mieszkańcy mogą spędzić wolny czas. Takie wydarzenia kulturalne jak Zamojskie Lato Teatralne, Eurofolk, Szturm Twierdzy Zamość, Arlekinada czy liczne koncerty przyciągają do miasta również liczne rzesze turystów." - piszą organizatorzy.

Autorzy zdjęć:
Tadeusz Adamczuk, Aleksandra Baranowicz, Bogdan Cabaj, Janek Cios, Mirosław Chmiel, Sławomir Jaszczołt, Janusz Kapecki, Tomasz Kłębek, Anna Monastyrska, Alina Ostasz, Stanisław Orłowski, Robert Rusinek, Katarzyna Sachajko, Waldemar Siatka, Henryk Szkutnik i Leszek Wygachiewicz.

Otwarcie wystawy 26.02.2020 r. Morandówka ul. Staszica 25 o godz. 17.00. Wystawa czynna do końca marca.

3 komentarzy

 • se
  se wtorek, 18 luty 2020 09:08 Link do komentarza

  nocą nie widać jak jest obsrany przez gołębie i inne zasrańce

 • do SE
  do SE wtorek, 18 luty 2020 11:17 Link do komentarza

  to co zrobiłeś dla Zamościa żeby nie był obsrany

 • Waldi
  Waldi piątek, 24 kwiecień 2020 00:46 Link do komentarza

  Kocham przepiękny Zamość z jego piękna starówka .To B.stare miasto posiada unikalny klimat.Nie mieszkam w nim i dla tego tęsknię za ta atmosfera oraz unikalną architekturą. Właśnie się wybieram,żeby choć na chwilę nacieszyć oczy i duszę ...

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us