Reklama
Reklama

Przegląd Fotografii Zamojskiej. Zgłoszenia do końca marca

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Do końca marca można przesyłać zdjęcia na VI Przegląd Fotografii Zamojskiej. Przegląd adresowany jest do fotografów zajmujących się fotografią zawodowo i amatorsko, niezależnie od wieku, doświadczenia i zainteresowań.

Szósty przegląd odbywa się pod hasłem „Fotografia łączy” i nie jest ograniczony tematycznie. Głównym jego celem jest integracja i promocja środowiska fotografików działających na terenie Zamojszczyzny.

Zasady uczestnictwa w przeglądzie określa regulamin, który publikujemy poniżej.
1. W przeglądzie mogą wziąć udział wszyscy fotografujący.
2. Osoby niepełnoletnie są dopuszczone zostaną do udziału po przedłożeniu Organizatorowi pisemnej zgody rodziców lub prawnych opiekunów.
3. Udział w przeglądzie jest bezpłatny.
4. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie pojedyncze lub ułożone w 1 zestaw.
5. Zdjęcia należy nadsyłać w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Każde zdjęcie należy wysłać w postaci osobnego pliku. Pliki w formacie JPG. Plik powinien być przygotowany do druku w formacie 30 x 45 cm. Każdy plik powinien posiadać objętość nie większą niż 5 MB i rozdzielczość 300 DPI. Każdy plik musi być podpisany wg wzoru NAZWISKO_IMIĘ_TYTUŁ PRACY_01.
6. Do nadesłanych prac należy dołączyć imię i nazwisko autora, adres, adres e-mail, telefon kontaktowy. Zgłoszenie prac na Konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem, iż osoba nadsyłająca: - jest autorem/autorką załączonych zdjęć oraz przyjmuje na siebie wszelkie roszczenia jakiejkolwiek natury, związane z nadesłanymi fotografiami, które osoby trzecie mogłyby kierować przeciwko organizatorom Konkursu; kwestie związane z ochroną wizerunku zostały uregulowane z osobami fotografowanymi, a osoby sportretowane wyrażają zgodę na ich publikowanie (należy przesłać skan oświadczenia) również dla celów określonych w regulaminie Konkursu.
Autor zdjęcia akceptuje warunki regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 10. 05. 2018 r. RODO o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2018r. Poz. 1000, 1669) na potrzeby przeglądu i w celach marketingowych, bezpłatne publikacje i przejęcie do archiwum ZDK zdjęć zaakceptowanych na wystawę oraz prezentowania ich na innych wystawach i w celach promocyjnych Przeglądów Fotografii Zamojskiej.
7. Autorzy najlepszych prac otrzymają medale Fotoklubu RP oraz nagrody rzeczowe.
Wszyscy autorzy prac przyjętych na wystawę pokonkursową otrzymają dyplom uczestnictwa i katalog wystawy VI Przeglądu Fotografii Zamojskiej.
8. Terminy:
- termin nadsyłania prac 31.03.2020
- termin wystawy 13.05.2020, godz. 17.00 Książnica Zamojska

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us