Reklama
Reklama

Podsumowanie 44 Zamojskiego Lata Teatralnego

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojski Dom Kultury zaprasza na uroczystość podsumowania 44 Zamojskiego Lata Teatralnego. Wydarzenie jest wyrazem wdzięczności dla widzów, partnerów oraz sponsorów festiwalu.

Podsumowanie odbędzie się 28 września w Zamojskim Domu Kultury, początek o godz. 18.00. W programie "A recipe for Leonard Cohen" (Przepis na Cohena) – spektakl Sceny InVitro z Lublina oraz spotkanie w dobrym teatralnym towarzystwie (po spektaklu).

Wydarzenie jest bezpłatne, zaproszenia będą do odebrania w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury od 20 września.

Spektakl muzyczny "A recipe for Leonard Cohen" Łukasza Witt-Michałowskiego opowiada o miejscu odosobnienia Leonarda Cohena i tajemniczych gościach, którzy przybywają tam, by się z nim zobaczyć. W 1994 roku Leonard Cohen opuścił show business i cywilizacje, aby zaszyć się w klasztorze Zen na górze Mount Baldy w Kalifornii. Został mnichem Zen, przyjmując japońskie imię Jikan. Po spędzeniu 5 lat w klasztorze, porzucił go dla kobiety.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us