Reklama
Reklama

Dr John Mol będzie leczył z chorób czytelniczego lenistwa

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Jarosław Siek, zamojski autor książek dla najmłodszych, zmieni Książnicę Zamojską w klinikę, w której dr John Mol za pomocą różnych specyfików będzie leczył z chorób czytelniczego lenistwa. Wszystko w ramach 10-lecia działalności artystycznej autora i 10 urodzin wydawnictwa Bombajka.

Wydarzenie odbędzie się 25 i 26 kwietnia w Książnicy Zamojskiej. W pierwszym dniu po raz pierwszy w historii książki rzucą wyzwanie smartfonom. Drugi dzień to dzień książkowych moli, a także walki z wszechogarniającym konsumpcjonizmem. Mottem przewodnim imprezy będzie tytuł jednego z wierszy autora "Jak ułożyło się życie pandzie, kiedy znalazła portki w ciuchlandzie!". Do akcji wkroczy też specjalna jednostka policji z Nowego Yorku.

Zaplanowano konkursy, nagrody książkowe, gry i zabawy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Szczegóły na załączonym plakacie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us