Reklama
Reklama

Koncert świąteczny w ZDK

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Już w najbliższą sobotę w Zamojskim Domu Kultury odbędzie się niezwykły koncert w klimacie świątecznym. Będzie gospel, będzie rock, będą kolędy. Wystąpi bardzo znany w kręgach muzyki chrześcijańskiej artysta - Grzegorz Kloc z zespołem.

Grzegorz Kloc to wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny. Współpracował między innymi z formacjami Sixteen, Daab i DeMono, a także Natalią Kukulską, Natalią Niemen, Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Beatą Bednarz czy Anita Lipnicką. Jako wokalista Seventeen grywał trasy Lata z Radiem, a jego utwory doszły do czołówki listy Radia Zet.

Obecna twórczość Grzegorza dostępna jest na i Tunes i Spotify. Na swoim koncie ma 4 solowe albumy, czyli „Na skrzydłach miłości”, „Powrót Łazarza” i „Idę po wodzie” i „Eksplozja” oraz setki koncertów zagranych w Polsce i poza granicami kraju. Często grywa koncerty w klubie Stodoła w Warszawie, a także dużo plenerów latem. Koncerty Grzegorza są żywiołowe i są jego mocną stroną.

Koncert już 8 grudnia o godzinie 18.00, w Zamojskim Domu Kultury. Bilet w przedsprzedaży 25 złotych, w dniu koncertu 35 zł.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us