Reklama

Oblali 27-latka benzyną i podpalili. Jest tymczasowy areszt dla sprawcy

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Sąd Rejonowy w Zamościu tymczasowo aresztował 35-latka, który jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości w gminie Szczebrzeszyn. Dwóch mężczyzn oblało benzyną i podpaliło 27-latka.

- Podczas minionego weekendu pod jedną z posesji w gminie Szczebrzeszyn przyjechało dwóch młodych mężczyzn. Chcieli porozmawiać z przebywającym tam 27-latkiem. W pewnej chwili jeden z nich oblał 27-latka benzyną i podpalił. Mężczyzna sam zaczął gasić płonące ubrania, wezwano również karetkę pogotowia. Powstałe oparzenia wymagały hospitalizacji, pokrzywdzony pozostał więc w szpitalu. Po zdarzeniu sprawcy odjechali. Jednak już kilka godzin później zostali zatrzymani przez kryminalnych z zamojskiej komendy i osadzeni w policyjnym areszcie. Obaj mężczyźni usłyszeli prokuratorskie zarzuty usiłowania zabójstwa - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

W poniedziałek Sąd Rejonowy w Zamościu w stosunku do jednego z podejrzanych zdecydował, że najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Szczegóły oraz okoliczności przestępstwa wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Zamościu prowadząc w tej sprawie śledztwo.

1 komentarz

  • zdziwiony
    zdziwiony czwartek, 12 lipiec 2018 20:31 Link do komentarza

    dlaczego to jest w dziale kultura? chyba ze antykultura tez się tu zalicza :)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us