Reklama

"Kocie sprawy" - wyniki konkursu [GALERIA]

Kocie sprawy, foto: materiał nadesłany Kocie sprawy, foto: materiał nadesłany

Rozstrzygnięto IX Wojewódzki Konkurs Fotograficzno - Plastyczny "Kocie sprawy". Na konkurs organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu we współpracy z Zamojską Fundacją dla Zwierząt i Środowiska ZEA, Zarządem Osiedla Kilińskiego w Zamościu oraz Radą Rodziców MDK wpłynęło 918 prac plastycznych, 239 prac fotograficznych z 89 placówek. 37 prac nie spełniło wymogów regulaminu.

Prace oceniła komisja w składzie: Jerzy Tyburski – artysta malarz, dyrektor Biura Wystaw Artystycznych Galerii Zamojskiej, Marta Pfeifer – przedstawiciel Zarządu Osiedla Kilińskiego w Zamościu, Andrzej Szumowski – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, Agnieszka Bida – pracownik MDK w Zamościu. Poniżej publikujemy listę osób nagrodzonych i wyróżnionych.

Fotografia

Kategoria I – dzieci do lat 12

Nagrody:
I nagroda: Aleksandra Stępień, lat 6, Samorządowy Zespół Szkolny w Biszczy;
II nagroda: Emilia Dul, lat 11, Zespół Szkół w Sitnie;
III nagroda: Maksymilian Małyszka, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szczebrzeszynie;

Wyróżnienie:
Wojciech Sokołowski, lat 8, Szkoła Podstawowa w Żdanowie;

Kategoria II – młodzież powyżej lat 12

Nagrody:
I nagroda: Aleksandra Seńko, lat 18, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu;
II nagroda: Zuzanna Bednarczuk, lat 19, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Zamościu;
III nagroda: Katarzyna Abramek, lat 15, Szkoła Podstawowa w Księżpolu;

Kategoria III – ośrodki kultury i inne placówki

Nagrody:
I nagroda: Mateusz Stasiuk, lat 18, Bialskie Centrum Kultury;
II nagroda: Joanna Kozieł, lat 15, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie;
III nagroda: Adam Piekarski, lat 14, Bialskie Centrum Kultury;

Wyróżnienie:
Kamil Sobczak, lat 17, Bialskie Centrum Kultury;

Plastyka

Kategoria I – przedszkola

Nagrody:
I nagroda: Marta Palikot, lat 5, Punkt Przedszkolny w Łabuniach;
II nagroda: Julia Góźdź, lat 6, Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu;
III nagroda: Karol Chmielewski, lat 6, Przedszkole Miejskie Nr 12 w Zamościu;

Wyróżnienie:
Hanna Majdan, lat 5, Punkt Przedszkolny ZUZA w Zamościu;
Lena Helman, lat 5, Punkt Przedszkolny w Łabuniach;

Kategoria II – uczniowie szkół podstawowych klas I - III

Nagrody:
I nagroda: Daria Tymczak, lat 9, Szkoła Podstawowa w Złojcu;
II nagroda: Natalia Górska, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 30 w Lublinie;
III nagroda: Dawid Rebizant, lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim;

Wyróżnienia:
Iga Krawczyk, lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim;
Maja Sokołowska, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu;
Konrad Różański, lat 8, Szkoła Podstawowa w Stefankowicach;

Kategoria III – uczniowie szkół podstawowych klas IV - VII

Nagrody:
I nagroda: Karolina Szymanek, lat 14, Szkoła Podstawowa w Nieliszu;
II nagroda: Anna Pędziwiatr, lat 14, Szkoła Podstawowa w Księżpolu;
III nagroda:    Agata Dupla, lat 14, Szkoła Podstawowa w Nieliszu;

Wyróżnienia:
Katarzyna Topolska, lat 14, Szkoła Podstawowa w Nałęczowie;
Natalia Kuśnierz, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Zamościu;

Kategoria IV – uczniowie gimnazjów i szkół ponadpodstawowych

Nagrody:
I nagroda: Julia Małecka, lat 17, I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu;
II nagroda: Diana Karpińska, lat 16, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Zamościu;
III nagroda: Anna Ohirko, lat 14, Gimnazjum Nr 1 w Biłgoraju;

Wyróżnienia:
Magdalena Wrona, lat 15, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Krasnymstawie;
Dominika Gawron, lat 15, Zespół Szkół w Krasnobrodzie;
Natalia Wrona, lat 14, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Krasnymstawie;

Kategoria V - inne placówki

Nagrody:
I nagroda: Justyna Rzemieniuk, lat 16, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu;
II nagroda: Gabriela Turczyniak, lat 14, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju;
III nagroda: Karolina Bronisz, lat 15, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie;

Wyróżnienia:
Dominika Wach, lat 14, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie;
Antonina Twarowska, lat 10, Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej -  MULTICENTRUM;
Magda Czop, lat 16, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju;

Przyznano następujące nagrody specjalne:
 Nagroda specjalna Dyrektora Biura Wystaw Artystycznych Galerii Zamojskiej Pana Jerzego Tyburskiego
Gabriela Misiarz, lat 10, Szkoła Podstawowa w Leszkowicach;
Zofia Sołodzińska, lat 13, Szkoła Podstawowa w Kolonii Sitno;
Maja Chomik, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie;
Nagroda specjalna ufundowana przez Zarząd Osiedla Kilińskiego w Zamościu
Maja Kasperczuk, lat 14, Szkoła Podstawowa w Nieliszu;
Martyna Kniaziowska, lat 13, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju;  

 Nagroda specjalna ufundowana przez Zamojską Fundację dla Zwierząt i Środowiska ZEA:
Aleksandra Zborowska, lat 12, Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie;
Nagroda specjalna Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu Pana Andrzeja Szumowskiego
Iga Lal, lat 15, Szkoła Podstawowa w Werbkowicach;
Oliwia Bachta, lat 15, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu;

Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i  otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się  26 kwietnia 2018 roku (tj. czwartek) o godz. 14:00, w Galerii Sztuki Dziecka MDK  „Na Kamiennej” w Zamościu. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us