Reklama

Festiwal Piosenki Wojskowej. Można już się zgłaszać Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Do 16 marca można się zgłaszać do udziału w III Festiwalu Piosenki Wojskowej. Wydarzenie organizuje Zakład Doskonalenia Zawodowego w Zamościu. Portal ezamosc.pl patronuje wydarzeniu medialnie.

Pieśni patriotyczne i piosenki wojskowe stanowią piękna lekcję polskiej historii. Potrafią nas wzruszyć do łez i obudzić jakąś szlachetną część naszej natury. W Polsce powstały wspaniałe piosenki wojskowe, które poprzez pokolenia zagrzewały nas do walki. Piosenki wojskowe były i są symbolem odwagi, męstwa i patriotyzmu.

- Mamy nadzieję, że zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli, nie zabraknie entuzjastów dobrej muzyki i śpiewu, co pozwoli nam się spotkać w bardzo licznym gronie. Serdecznie zachęcamy do współzawodnictwa tych, którzy mają ochotę sprawdzić swoje umiejętności wokalne. Jesteśmy przekonani, że udział w Festiwalu będzie dla Państwa wielką przygodą, możliwością zdobycia nowych doświadczeń oraz poznania ciekawych ludzi - zachęcają organizatorzy.

Konkurs odbędzie się 23 marca o godz. 10.00. Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 marca. Rejestracja uczestników od godz. 9.00 do 9.30.

Regulamin, karta zgłoszenia oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku można pobrać ze strony:

http://www.zdz-zamosc.pl/iii-festiwal-piosenki-wojskowej/

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us