StyLOVE walentynki w kinie

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu zaprasza na weekend walentynkowy 9-11 lutego. Na ekranach zamojskiego kina: "Nowe oblicze Greya", "Plan B", "Podatek od miłości", "Narzeczony na niby" i "Blask".

"Nowe oblicze Greya" – to trzecia odsłona serii, która stała się międzynarodowym fenomenem, przyciągając do kin miliony widzów, "Plan B" – pełna ciepła i humoru historia o miłości, nadziei i nowych początkach, "Podatek od miłości" - inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o tym, ile musimy zapłacić za prawdziwą miłość, "Narzeczony na niby" - komedia romantyczna o związkowych perypetiach, które pokocha każdy, kto choć raz zakochał się w niewłaściwej osobie, "Blask" – najnowszy film autorki kinowego przeboju „Kwiat wiśni i czerwona fasola”, to romantyczny, ale i spełniony artystycznie japoński melodramat.

Wydarzeniem specjalnym weekendu walentynkowego w kinie będzie transmisja spektaklu z nowojorskiej The Metropolitan Opera. W sobotę 10 lutego 2018 o godz. 18:00 na ekranie CKF Stylowy zagości najsłynniejsze dzieło Donizettiego "Napój miłosny". To jedna z najczęściej wystawianych oper na świecie, w której można odnaleźć ponadczasowe ludzkie uczucia i emocje.

Bilety na filmy: 2D–15 zł (ulgowe), 17 zł (normalne), 3D–17 zł (ulgowe), 20 zł (normalne), studyjne – 10 zł (ulgowe), 12 zł (normalne). Opera „Napój miłosny” – 50 zł.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us