Reklama

„Profilaktyka! Niech rak nas unika."

Logo przedsięwzięcia, foto: materiał nadesłany Logo przedsięwzięcia, foto: materiał nadesłany

Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu wspólnie z Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Nu-Med oraz "szpitalem papieskim" realizuje projekt profilaktyczny pod nazwą "Profilaktyka! Niech rak nas unika.". Jednym z jego elementów jest konkurs plastyczny o tym samym tytule, skierowany do dzieci i młodzieży naszego województwa.

- W związku z realizacją tego przedsięwzięcia nasz placówka planuje zorganizowanie I Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Profilaktyka! Niech rak nas unika.", pogadanki dla wychowanków MDK Zamość na temat profilaktyki antynowotworowej oraz wizyty dzieci i młodzieży w Nu- Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Zamościu (warsztaty fotograficzne, plastyczne, rękodzieła plastycznego, szachowe) - informuje MDK.

 Konkurs plastyczny skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (od kl. IV do kl. VII), klas gimnazjalnych (od kl. II do kl. III) i szkół średnich, placówek wychowania pozaszkolnego oraz Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych. Prace muszą zawierać wyraźną realizację idei konkursu tj.: budowanie świadomości onkologicznej poprzez promowanie i popularyzowanie w środowiskach szkolnych i lokalnych prozdrowotnego stylu życia.

Prace w sztywnych opakowaniach należy przesyłać lub przekazać z dopiskiem: „Konkurs – Profilaktyka! Niech rak nas unika.” do 31.10.2017 r. na adres: Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego.

Regulamin dostępny jest na stronie MDK.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us