Reklama

Wiosna Filmów trafi do Zamościa

Program na załączonym plakacie, foto: materiał nadesłany Program na załączonym plakacie, foto: materiał nadesłany

Podróżujący po całej Polsce festiwal Wiosna Filmów po raz kolejny trafi do Zamościa. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć filmy wielokrotnie nagradzane na największych festiwalach filmowych świata. Publikujemy program.

Zamojska replika festiwalu odbędzie się w Centrum Kultury Filmowej ?Stylowy? w Zamościu w dniach 21-27 kwietnia.

PROGRAM
21.04.2017, godz. 19:00 - HISTORIA PEWNEGO ŻYCIA
Zdobywca nagrody FIPRESCI na festiwalu w Wenecji, obraz Stéphane Brizé to adaptacja powieści Guya de Maupassanta ?Historia pewnego życia?, którą sam Lew Tołstoj określił mianem najwspanialszej francuskiej narracji od czasu ?Nędzników?.

22.04.2017, godz. 19:00 - AQUARIUS
Rewelacja festiwali filmowych na całym świecie, a także ostatniego festiwalu w Cannes. W roli głównej Sonia Braga ("Pocałunek kobiety pająka").

23.04.2017, godz. 19:00 - MĘŻCZYZNA IMIENIEM OVE
Nominowany do OSCARA 2017 szwedzki komediodramat porównywany z ?Lepiej być nie może? i ?Gran Torino?. Nagrodzona statuetką dla najlepszej europejskiej komedii na ostatniej gali ENF we Wrocławiu, adaptacja bestsellerowej powieści Fredrika Backmana.

24.04.2017, godz. 19:00 - FRANTZ
Nominowany aż w 11 kategoriach w tegorocznych Cezarach! Nagrodzony na festiwalu w Wenecji, nowy film francuskiego mistrza suspensu i delikatnej erotyki, Françoisa Ozona, to stylowa i sugestywna mieszanka romansu i kryminału w stylu retro.

25.04.2017, godz. 19:00 - DWIE KOBIETY
Prezentowany na ostatnim Berlinale dramat, którego siłą napędową są dwie wybitne francuskie aktorki ? Catherine Deneuve i Catherine Frot.

26.04.2017, godz. 19:00 - DUSZA I CIAŁO
Nagrodzony Złotym Niedźwiedziem na ostatnim Berlinale ?Dusza i ciało? to pierwszy od 18 lat film pełnometrażowy cenionej węgierskiej reżyserki Ildikó Enyedi. Niezwykła historia miłosna o ludziach, którzy śnią ten sam sen.

27.04.2017, godz. 19:00 - KONSTYTUCJA
Intymna historia miłosna z udziałem trojga ludzi zamieszkujących ten sam budynek w centrum Zagrzebia. Tragikomiczna historia bardzo nietypowego trójkąta miłosnego.

Bilet na jeden film: 12 zł (norm.), 10 zł (ulg.), 9 zł (przy zakupie więcej niż 3 biletów), karnet na wszystkie filmy: 63 zł

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us