Reklama
Reklama

Jarosław Siek spotkał się z młodymi czytelnikami

Wszyscy uczestnicy spotkania mieli możliwość zakupu książek z autografem autora, foto: mateiał nadesłany Wszyscy uczestnicy spotkania mieli możliwość zakupu książek z autografem autora, foto: mateiał nadesłany

Jarosław Siek – pisarz, scenarzysta, autor ponad 30 książek dla dzieci - spotkał się z uczniami klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Zamościu. Wydarzenie odbyło się dzisiaj (19 września) w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu.

- Autor rozpoczął spotkanie od pytania, czy dzieci mają marzenia oraz czy wiedzą kim chcieliby zostać w przyszłości. Następnie opowiedział o tym jak został pisarzem, ile ma przyjemności z bycia nim i jak powstaje książka. W trakcie spotkania Jarosław Siek przybliżył uczniom swoją twórczość, cytując fragmenty książek i pokazując animacje bajek. Następnie uczniowie zadawali autorowi liczne pytania dotyczące zarówno jego twórczości literackiej jak i życia osobistego autora - relacjonuje Alicja Piskorska z Biblioteki Pedagogicznej.

Wszyscy uczestnicy spotkania mieli możliwość zakupu książek z autografem autora. Spotkanie autorskie zostało zorganizowane przez grupę nieformalną Animatorzy Zmiany we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Zamościu w ramach projektu Oblicza Roztocza dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us