Reklama
Reklama

Zamość: Dyżurne przedszkole

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zamojski magistrat informuje, że od przyszłego tygodnia dyżur będzie pełnić Przedszkole Miejskie Nr 8.

"Prezydent Miasta Zamość informuje, że w dniach 25.05– 05.06.2020r. dyżur będzie pełnić Przedszkole Miejskie Nr 8 im. Jana Brzechwy w Zamościu, ul. Kamienna 6. Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko na zajęcia opiekuńczo - wychowawcze muszą powiadomić o tym dyrektora przedszkola telefonicznie (084) 627 51 91, do dnia 21.05. 2020r. do godziny 15.00." - czytamy w komunikacie.

1 komentarz

 • Rodzice
  Rodzice poniedziałek, 01 czerwiec 2020 08:28 Link do komentarza

  Apel do Prezydenta Miasta Zamość.
  Panie Prezydencie, dlaczego Żłobek Miejski w Zamościu przyjmuje dzieci na zmiany, co 2 tygodnie? Co pracujący rodzice mają zrobić w tym czasie? Czy mają iść na dwa tygodnie chorobowego? (urlopy dawno powykorzystywane, zasiłki pobrane).
  Czy ktoś w UM Zamość zastanowił się nad tym? Za tydzień nie wiemy, co zrobimy z dziećmi, sami wróciliśmy do pracy po dłuższej nieobecności. Przy okazji... dzieci do żłobka, co dwa tygodnie ale płacić trzeba normalnie. Nie są to duże kwoty, ale są. Niech ktoś w końcu zacznie racjonalnie myśleć!!! Sklepy bez limitu, kościoły itd. można by tu wymieniać, wszystko odmrażane, a żłobek nie wiadomo, do kiedy będzie przyjmował dzieci "wahadłowo". Z tego co Panie mówią to do sierpnia, a cały sierpień żłobek prawdopodobnie będzie miał wolne. Rozumiemy ok, to chociaż dajcie szansę popracować,
  żeby w sierpniu można było się dziećmi zająć, bo urlopy powykorzystywane będą, a nie każdy ma babcie dziadków.
  Rodzice

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us