Zamojscy nauczyciele z wizytą w Bułgarii

Była to kolejna wizyta nauczycieli ?trójki? w szkole zagranicznej, foto: materiał nadesłany Była to kolejna wizyta nauczycieli ?trójki? w szkole zagranicznej, foto: materiał nadesłany

Nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 w Zamościu zdobywali nowe doświadczenia w Bułgarii. Obserwowali pracę swoich kolegów z miasta Veliko Tarnovo. Była to kolejna wizyta nauczycieli ?trójki? w szkole zagranicznej w ramach realizowanego przez tę placówkę projektu dofinansowanego z Unii Europejskiej (Erasmus+).

Wizyta odbyła się w dniach 05-09.06.

- Zgodnie z celami projektu oglądali oni zarówno zajęcia lekcyjne jak i pozalekcyjne, dzielili się w trakcie seminarium doświadczeniami w tym zakresie a także w zakresie wnioskowania o fundusze unijne i ich wykorzystywania dla podniesienia jakości pracy swoich szkół. Wizyta w szkole w Veliko Tarnowo pozwoliła też zamojskim nauczycielom poznać bułgarską kulturę, historię i bardzo gościnnych i życzliwych gospodarzy tej wizyty - informuje zamojska placówka.

1 komentarz

  • Ble ble
    Ble ble środa, 21 czerwiec 2017 00:54 Link do komentarza

    A tak płaczą, że tak im źle... Zaraz będzie komentarz, że oni tam z przymusu do pracy pojechali... Obłuda i żenada!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us