Reklama
Reklama

Firmy symulacyjne zaprezentują się w Zamościu Wyróżniony

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

W czwartek (30 maja), w Zamościu odbędą się II Ogólnopolskie Targi Firm Symulacyjnych, czyli takich, w których młodzież uczy się pracy na zasadzie symulacji. Swoje stoiska zaprezentują fikcyjne firmy m.in. z Gdyni, Zielonej Góry, Rudy Śląskiej, Sanoka, Sopotu, Jeleniej Góry, czy Kostrzyna.

Wydarzenie organizuje Polska Centrala Firm Symulacyjnych CENSYM oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu.

Targi Firm Symulacyjnych są miejscem rzeczywistego spotkania krajowych firm symulacyjnych zrzeszonych w Polskiej Centrali Firm Symulacyjnych CENSYM. Młodzi ludzie starają się jak najlepiej prezentować swoje fikcyjne firmy. Na stoiskach pojawiają się różnorodne oferty produktów lub usług, są to między innymi oferty usług turystycznych, graficznych, fotograficznych, multimedialnych, kosmetycznych, transportowo-spedycyjnych, konsultingowych i wiele, wiele innych. Firmy nawiązują ze sobą współpracę podpisując umowy handlowe, składając zamówienia, dokonując transakcji kupna-sprzedaży.

Targi rozpoczną się o godzinie 10:00 w budynku CKZiU w Zamościu. Potrwają do 13:30. Przedsięwzięcie jest objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość. Portal ezamosc.pl patronuje mu medialnie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us