Reklama
Reklama

Uczniowie "Ósemki" nagrali film o Rataju

źródło: YouTube źródło: YouTube

Michał Zabiciel i Kamil Rogalski, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Zamościu, nagrali krótki film biograficzny o Macieju Rataju. Obraz powstał w ramach konkursu, w którym nagrodą jest udział w sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży (SDiM).

Michał Zabiciel oraz Kamil Rogalski to kandydaci do tegorocznej sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży (SDiM). Organizatorem XXV sesji jest Kancelaria Sejmu, a współorganizatorami, podobnie jak w ubiegłym roku Ministerstwo Edukacji Narodowej, Instytut Pamięci Narodowej oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.

W ramach konkursu uczniowie zamojskiej "Ósemki" zrealizowali projekt, który w sposób trwały upamiętnia losy i działalność posła, sprawującego mandat w latach 1918–1939 i który podczas II wojny światowej działał dla dobra ojczyzny. W tym celu stworzyli upamiętniający losy posła Macieja Rataja krótki film biograficzny.

 

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us