Reklama
Reklama

Konkursy rozstrzygnięte

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

27 marca w Szkole Podstawowej Nr 8 w Zamościu spotkali się uczestnicy Konkursu plastycznego i fotograficznego „Sowy Roztocza” oraz piosenki o przyrodzie w języku angielskim „Sing with me” realizowanych w ramach IV zamojskiej „Nocy Sów”.

Organizatorami konkursów były nauczycielki Katarzyna Sochań–Krupa i Iwona Adamczuk wraz z pracownikami Lubelskich Parków Krajobrazowych Oddział Zamiejscowy w Zamościu oraz Nadleśnictwo Zwierzyniec.

Przekrój wiekowy uczestników był bardzo duży, od 4 do 19 lat. W sumie na konkursy plastyczne wpłynęło 254 prace z 17 jednostek edukacyjnych. Jury nagrodziło i wyróżniło 77 prac plastycznych w 4 kategoriach, a także 6 zespołów przedszkolnych w konkursie piosenki.

Wszyscy biorący udział w konkursach, zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Zarówno prace plastyczne jak i występy wokalne stały na bardzo wysokim poziomie - oceniają organizatorzy.

Nagrody wręczały Małgorzata Bielecka i Małgorzata Grabek z LPK oraz Krystyna Kozłowska z Nadleśnictwa Zwierzyniec.

Nagrody w konkursach ufundowali: Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Oddział Terenowy w Zamościu, Nadleśnictwo Zwierzyniec, Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu, Zakład Poligraficzny ul. B. Prusa 19 Zamość, Artur Plewa wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 8 w Zamościu, sponsorzy indywidualni.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us