Reklama
Reklama

"Mechanik" będzie reprezentować powiat zamojski

Najlepszym zespołem została drużyna "Mechanika" w składzie; Arkadiusz Prus, Łukasz Daniluk i Kamil Brzezicki, foto: materiał nadesłany Najlepszym zespołem została drużyna "Mechanika" w składzie; Arkadiusz Prus, Łukasz Daniluk i Kamil Brzezicki, foto: materiał nadesłany

Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Zamościu wygrali powiatowe eliminacje XXI edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych. Teraz drużyna z "Mechanika" będzie reprezentowała powiat zamojski w eliminacjach wojewódzkich.

Zmagania na etapie powiatowym odbyły się 21 kwietnia w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zamościu. W trakcie turnieju przeprowadzono konkurencje teoretyczne: znajomość przepisów, zasad ruchu drogowego i historii polskiej motoryzacji a także praktyczne: udzielanie pomocy przedmedycznej ofiarom wypadków, jazda sprawnościowa samochodem z "talerzem Stewarta", jazda sprawnościowa motorowerem.

Najlepszym zespołem po raz kolejny zostali uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu w składzie; Arkadiusz Prus, Łukasz Daniluk i Kamil Brzezicki. Drużynę przygotował Mirosław Skóra. Indywidualnie bezkonkurencyjny okazał się Arkadiusz Prus, drugie miejsce zajął Łukasz Daniluk.

Teraz drużyna z zamojskiego ?Mechanika? będzie reprezentowała powiat zamojski w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 19 maja w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy WORD w Lublinie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us