Reklama
Reklama

Sercem i piórem - wspomnienia pracowników i absolwentów Szkoły Podstawowej nr 3 w Zamościu

fot. Paweł Nowak fot. Paweł Nowak

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu szykuje się do świętowania 100-lecia powstania. Placówka zwraca się do wszystkich pracowników i absolwentów "trójki" z prośbą o napisanie wspomnień związanych ze szkołą.

- Może pamiętacie państwo jakiś szczególny dla was dzień, zdarzenie, postać, może w waszym sercu pozostało coś, co domaga się opisania, utrwalenia, uratowania od zapomnienia? Zachęcamy do odtworzenia tych chwil, a my zbierzemy je w jednolitą publikację, zapoznamy z nimi uczniów, wpiszemy je w historię naszej placówki - zachęca dyrekcja i rada pedagogiczna zamojskiej "trójki". - Bylibyśmy bardzo wdzięczni i wdzięczność tę moglibyśmy poprzeć przekazaniem do druku fragmentów ewentualnych wspomnień.

Podpisane prace o maksymalnej długości do 3 stron A4 prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15.02.2018.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us