Reklama

Escape room - niecodzienna lekcja w "Trójce"

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

"Escape Room" - to edukacyjny pokój gier, który ma za zadanie zachęcić starszych uczniów szkoły podstawowej do nauki języka angielskiego. Inicjatywa klasy 7b Szkoły Podstawowej nr 3 w Zamościu bierze udział w konkursie "Projekt z klasą" organizowanym przez wydawnictwo Nowa Era.

"Efektem finalnym projektu będzie niecodzienna lekcja języka angielskiego, która zostanie na długo w pamięci każdego ucznia - o ile uda się uczniom z tego pokoju wydostać ;)" - informują pomysłodawcy.

W konkursie "Projekt z klasą" najlepsze przedsięwzięcia nagradzane są grantami. Poza głównym konkursem odbywa się również głosowanie internetowe do udziału w którym zachęcają uczniowie klasy 7b oraz nauczyciele j. angielskiego: Jolanta Michalczuk i Joanna Szewczyk.

Głosować można raz dziennie w dniach 4- 14 grudnia. Link do głosowania: https://projektzklasa.pl/component/projektzklasa8/projekty/pokaz/1134.html

Poniżej film promujący projekt.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us