Reklama

Dzień Edukacji Narodowej w Zamościu. Będą podziękowania i nagrody dla nauczycieli

Będą podziękowania i nagrody dla zamojskich nauczycieli, foto: archiwum Będą podziękowania i nagrody dla zamojskich nauczycieli, foto: archiwum

Z okazji „Dnia Edukacji Narodowej” zaplanowano wręczenie podziękowań i nagród dla osób związanych z zamojską oświatą. Uroczystość odbędzie się w piątek w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu.

- Podziękowania otrzymają 34 osoby, które pracowały w jednostkach oświatowych Miasta Zamość i odeszły na emeryturę w roku szkolnym 2016/2017. Wręczonych zostanie osiemnaście listów gratulacyjnych dla nauczycieli szkół niepublicznych oraz 36 nagród Prezydenta Miasta Zamość dla nauczycieli i dyrektorów szkół i palcówek prowadzonych przez miasto - informuje Marek Gajewski, doradca prezydenta Zamościa. 

Uroczystość odbędzie się w piątek (27 października) o godzinie 9:00 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us