Lubelski Festiwal Nauki ponownie w Zamościu

Wydarzenie odbędzie się m.in. w laboratoriach przy Szczebrzeskiej 31, fot. Szymon Łyciuk (archiwum ezamosc.pl) Wydarzenie odbędzie się m.in. w laboratoriach przy Szczebrzeskiej 31, fot. Szymon Łyciuk (archiwum ezamosc.pl)

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu zaprasza uczniów do udziału w zajęciach organizowanych w ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-29 września w budynkach uczelni przy ul. Zamoyskiego 64 i Szczebrzeskiej 31.

PWSZ w Zamościu została po raz drugi współorganizatorem Lubelskiego Festiwalu Nauki, który w tym roku odbędzie się pod hasłem "Nauka – między tradycją a współczesnością".

Kadra dydaktyczna Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu przygotowała dla uczniów wiele ciekawych projektów z różnych dziedzin nauki, które będą doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobywanej na zajęciach szkolnych, a także pozwolą na poznanie ciekawostek naukowych.

W ofercie festiwalowej zamojskiej uczelni znajdują się wykłady, pokazy, a także zajęcia praktyczne. Aby zgłosić udział uczniów w proponowanych zajęciach, należy zarejestrować szkołę na stronie www.festiwal.lublin.pl i wybrać zajęcia, w których uczniowie chcą uczestniczyć.

Wykaz projektów festiwalowych przygotowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu znajduje się na stronach: www.festiwal.lublin.pl i www.pwszzamosc.pl. Zajęcia odbędą się w dniach 25-29 września. W razie pytań należy skontaktować się z Działem Promocji PWSZ w Zamościu – tel. 84/ 638 34 44, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us