Reklama

Wiadomości

Zamość: Narkotyki w mieszkaniu 24-latka

24-latek z Zamościa odpowie za posiadanie środków odurzających. Policjanci w zajmowanym przez niego mieszkaniu odnaleźli marihuanę, z której można byłoby przygotować ponad 300 dilerskich porcji tego narkotyku.

Szpital z certyfikatem

Zamojski Szpital Niepubliczny otrzymał (po raz trzeci) certyfikat „Szpital bez bólu”. Przyznaje go Polskie Towarzystwo Badania Bólu placówkom, które spełnią określone kryteria i przez to przyczynią się do podniesienia jakości uśmierzania bólu pooperacyjnego w polskich szpitalach.

  • 1 komentarz
  • Czytany: 151 razy

Seria niefortunnych zdarzeń

39-letni obywatel Ukrainy potrącił sarnę i chciał sprawdzić uszkodzenia. Wtedy został potrącony przez kierującego Hondą. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Potrąciła motorowerzystę

Motorowerzysta trafił do szpitala w wyniku wypadku, do jakiego doszło dzisiaj (12.12.) rano na skrzyżowaniu ul. Dzieci Zamojszczyzny z Sadową w Zamościu. W skuter uderzyła osobowa Honda.

Świąteczna zbiórka żywności

Akcję organizuje Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu. Zbiórka żywności odbędzie się w dniach 13-16 grudnia. Poniżej publikujemy listę sklepów biorących udział w akcji.

"Uciekany" - nowa książka Bogdana Nowaka

Bogdan Nowak jest dziennikarzem "Kroniki Tygodnia", współpracuje też z naszą redakcją. Jest autorem kilku książek o historii Zamościa i regionu. Właśnie ukazała się jego najnowsza książka pt. "Uciekany. Na wielokulturowej Zamojszczyźnie".

Na pamiątkę Peowiaków

Tablica upamiętniająca akcję zamojskich Peowiaków z 1918 r., została ponownie wmurowana w elewację Starej Bramy Lwowskiej. Jej uroczyste odsłonięcie zaplanowano na 16 grudnia.

"Bezpieczni na drodze" - konkurs rozstrzygnięty

300 autorów prac plastycznych wyróżnionych w konkursie "Bezpieczni na drodze" otrzymało wczoraj nagrody. Uroczyste podsumowanie konkursu było również okazją do oficjalnego otwarcia Gminnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Grabowcu.

Przyłapani na paleniu "marysi"

24-latek z Zamościa i jego 21-letni kolega zostali „przyłapani” przez dzielnicowych na paleniu marihuany. - Policjanci chcieli tylko zostawić wezwanie do stawienia się na komendę. Kiedy gospodarz otworzył drzwi mundurowi wyczuli unoszący się z wnętrza mieszkania charakterystyczny zapach marihuany - informuje rzeczniczka policji.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us