Reklama

Zamość: Poszukiwany wpadł z narkotykami

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Policjanci w mieszkaniu, w którym przebywał 51-latek odnaleźli marihuanę. Mężczyzna był też poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa.

- Kryminalni z zamojskiej komendy Policji przypuszczali, że mieszkaniec Lublina, który aktualnie przebywa na terenie naszego miasta może posiadać narkotyki. Sprawdzając informację przeszukali zamojskie mieszkanie 51-latka. Ich przypuszczenia potwierdziły się, policjanci w jednym z pomieszczeń odnaleźli susz roślinny, który po zbadaniu okazał się marihuaną. Odnalezione u 51-latka środki odurzające zostały zabezpieczone i przewiezione do komendy, gdzie trafił również ich właściciel. Wykonując z jego udziałem czynności procesowe policjanci ustali, że 51-latek był poszukiwany przez sąd w Zamościu i Hrubieszowie celem odbycia kar pozbawienia wolności. Mężczyzna został osadzony w policyjnej celi - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.  

Na początku tygodnia 51-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, po tym trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo przeciwko rodzinie oraz oszustwo, w łącznym wymiarze prawie 6 miesięcy.

Przypominany, że za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us