Reklama

Zamość: Pobili pracownika firmy energetycznej

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Policjanci zatrzymali dwóch agresorów w wieku 15 i 37 lat, którzy pobili pracownika firmy energetycznej. Do zdarzenia doszło w piątek przy ul. Partyzantów, gdzie prowadzona jest przebudowa. Mężczyzna został zaatakowany, gdy wykonywał prace przy oświetleniu ulicy.

W piątek dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony o tym, że pracownik firmy energetycznej na ulicy Partyzantów został zaatakowany przez dwóch nieznanych mężczyzn.

- Pokrzywdzony powiedział mundurowym, że wykonywał prace energetyczne związane z oświetleniem ulicy. W tym czasie idący chodnikiem młody mężczyzna uderzył go barkiem. Pokrzywdzony zareagował zwracając mu uwagę, w odwecie napastnik kopnął w licznik energetyczny znajdujący się w skrzynce rozdzielczej, a następnie uderzył zgłaszającego. Po chwili dołączył do niego drugi z napastników. Agresorzy bili pokrzywdzonego pięściami i kopali po całym ciele, po tym uciekli. Na szczęście pokrzywdzony nie doznał obrażeń wymagających pomocy lekarskiej. - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Policjanci szybko odnaleźli sprawców pobicia. Agresorzy zostali zatrzymani na pobliskim osiedlu kilkanaście minut po zgłoszeniu.

- Byli to dwaj mieszkańcy Zamościa w wieku 15 i 37 lat. Obaj byli pijani. Młodszy z nich został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka w Lublinie, starszy trafił do policyjnego aresztu. W sobotę usłyszeli zarzuty. Odpowiedzą za to, że działając wspólnie i w porozumieniu pobili pracownika firmy energetycznej. 15-latek za popełniony czyn karalny odpowie przed zamojskim sądem rodzinnym i nieletnich. Starszego z agresorów czeka sądowa rozprawa i kara za popełnione przestępstwo, która zgodnie z kodeksem karnym może wynieść nawet 3 lata pozbawienia wolności. - dodaje rzeczniczka.

2 komentarzy

  • Barte
    Barte wtorek, 06 grudzień 2022 12:18 Link do komentarza

    Pijani kretyni. I bardzo dobrze, że trafią przed sąd!

  • Mis
    Mis wtorek, 06 grudzień 2022 20:00 Link do komentarza

    Gówno hu.....om zrobią . Taki kraj

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us